O nás

O nás

TIC služby testování, inspekce a certifikace poskytované firmou URS Holdings nabízejí praktickou podporu pro podnikání a stávají se již podstatnou součástí řízení rizik.

Všechny poskytované služby, jako je testování, kontrola a certifikace společnosti URS, pomáhají zákazníkům zajistit jejich důvěru.

Co je zajištění důvěry?

- zajištění důvěry prostřednictvím kvality a bezpečnosti zboží a služeb

- zajištěná důvěry díky bezpečnosti a bezpečnosti

- zajištění důvěry ve všech typech podniků založených na mezinárodních normách

- zajištěnou důvěry prostřednictvím kvalifikovaných zaměstnanců (úkolem relevantní splatnosti)

- zajištění důvěry v podnikání na základě mezinárodních standardů

Společnost URS získává vaši společnost status důvěry.

URS Holdings nabízí Zajištění důvěry prostřednictvím různých služeb certifikace, inspekce a testování po celém světě ve více než 45 zemích na základě získaných akreditací.

Naše vize Jsme odhodláni neustále udržovat naše akreditované služby na nejvyšší možné úrovni, abychom byli schopni podporovat Vaše podnikání a pomohli podpořit důvěryhodnost Vašich firem.

Naši lidé Naše odborné týmy jsou profesionálně vyškolené a mají potřebné zkušenosti, aby dobře porozuměly Vaši firmám ve všech oblastech podnikání a organizacím státní zprávy.

Plně chápeme fungování certifikačních postupů a standardů, testování výrobků a nezávislých inspekčních služeb, jejich význam a přizpůsobení se potřebám současnému rychle se rozvíjejícímu tržnímu prostředí. Všichni naši auditoři / trenéři a školitelé jsou schopni svědomitě plnit svojí práci, tak aby dobře pochopili všechny procesy jak v soukromém, tak státním sektoru.

Naši zákazníci Náš úspěch závisí především na partnerském vztahu s našimi zákazníky. Jsme hrdí na to, že můžeme sloužit našim zákazníkům ať už to jsou malé, střední nebo velké firmy či státní instituce.

Kontakt...